Yetkili Türkiye Distribütörü

Web sitemiz üzerinden satış yapılmamaktadır. Satışlar yüzyüze, telefon görüşmesi ya da e-posta aracılığı ile yapılmaktadır. İstediğiniz ürünü "Bilgi Al" butonuna tıklayarak bize iletebilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Insert Facilitator Torso

$850.00
Lütfen seçiniz
IFATORSO
+

Bu parça yarım vücut gövdeyi denemek için kullanabilir, daha büyük gövde hatta realistik mankenin (tam boyut RealDoll) nasıl bir gerçeklikle çok uzun yıllar boyunca size eşlik edebileceğini görebilirsiniz.

Bu tasarımla birlikte standart olarak vajinal giriş ile birlikte gönderilir. Dilerseniz penis eklentisi ile birlikte bu küçük gövdeye sahip olabilirsiniz. Penis eklentisini ayrıca sipariş etmeniz gerekmektedir. Seçeneklerde belirtebilirsiniz. Şişme bebek için harcadığınız parayı bu ürün için harcamanız durumunda uzun yıllar boyunca kullanabileceğinizi de görürsünüz.

Ölçülerine gelince, sıradan ve ne olduğu beli olmayan mastürbatörlere göre daha uygun bir fiyatı vardır. Karşılaştırılamayacak kadar gerçekçi ve kalitelidir. Keyifli dakikaları bir üst seviyeye hatta 5-6 kat üst seviyeye taşımanın zamanı geldi.

Uzunluğu 45,72 cm, eni 30,48 cm yüksekliği ise 20,32 cm'dir. Ağırlığı da 7,71 Kg.'dır.

Tahmini gönderi süresi 2-3 haftadır. 1 hafta da nakliye, gümrükleme kısaca ithalat sürecini eklersek 4 hafta içinde adresinize teslim edilir.

Transseksüel eklentisi özelliklerine gelince,

Medium eklenti tam uzunluk 18,41 cm, şaft kısmı (penis bölümü) 13,33 cm, çevre ölçüsü 13,97 cm ve çapı da (kalınlık) 5,08cm'dir.

Large eklenti tam uzunluğu 24,13 cm, 19,05 şaft (penis), çevre ölçüsü 13,33 ve çapı da 5,08cm'dir.

Heyecan verici bu tasarımı kullandıktan sonra bize defalarca teşekkür edeceksiniz.