Yetkili Türkiye Distribütörü

Web sitemiz üzerinden satış yapılmamaktadır. Satışlar yüzyüze, telefon görüşmesi ya da e-posta aracılığı ile yapılmaktadır. İstediğiniz ürünü "Bilgi Al" butonuna tıklayarak bize iletebilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Lingerie Bust

$3,500.00
Lütfen seçiniz
LBUST
+

Uzun zamandır beklenen RealDoll büstün ilk çıkış tarihi 2007 Las Vegas'tır. Jellerle doldurulan göğüs bölümü gerçeğe çok yakındır. Son derece seksi ve çekicidir.

Bu tasarıma sahip olmak istediğinizde dilediğiniz Face-X yüzlerden birini seçebilirsiniz. Hatta peruk modeli, saç rengi, ten rengi ve daha bir çok seçeneği kendi beğeninize göre seçebilirsiniz.

Seçtiğiniz yüzü, fazladan siparişini verdiğiniz, dilediğiniz farklı bir yüz ile değiştirebilirsiniz. Böylelikle dilerseniz her an farklı bir yüzü görebilirsiniz. Bu büst inanılmaz gerçekçi bir oral deneyimini de beraberinde getirecektir. Ağızdaki dil yapısı benzersizdir.

Bu seksi görünümlü büstü dilerseniz showroomunuzda özel bir takı koleksiyonu ya da gece kıyafeti sunumu için de kullanabilirsiniz. Bu anlamda mükemmel bir tezgah üstü sanat eseridir.

Bu muhteşem büstün uzunluğu 66,04 cm ağırlığı ise sadece 13,61 Kg.'dır. Görsel olarak sahip olabileceğiniz dünyanın en iyi ve en keyifli büstüyle hemen tanışın.

Her zaman olduğu gibi bize sonrasında teşekkür edeceksiniz.