Yetkili Türkiye Distribütörü

Web sitemiz üzerinden satış yapılmamaktadır. Satışlar yüzyüze, telefon görüşmesi ya da e-posta aracılığı ile yapılmaktadır. İstediğiniz ürünü "Bilgi Al" butonuna tıklayarak bize iletebilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

İade Şartları

Kişiye özel tasarlanan ürünlerde, iade şartı aranmaz. Bu nedenle her ne kadar mesafeli satış sözleşmesi gibi görünse de , ürünün özelliği nedeniyle iade kabul etmemekteyiz.(Mesafeli Sözleşme Yönetmeliği Madde 15.b bendi)

Peki hangi şartlarda iade kabul edilebilir?

  • Sizin ilettiğiniz ve siparişini geçtiğiniz özellikler dışında farklı bir ürün size teslim edildiyse,
  • Bizden ya da üretici firmadan kaynaklı sipariş hataları gerçekleşmiş ise,
  • Ürün firma ya da kargo Şirketinin sebep olduğu bir kusur ile iletildiyse, kırık ya da hatalı ise,
  • Üretim hatası var ise.

ÖNEMLİ UYARI

ÜRÜNÜ TESLİM ALIRKEN, KARGO FİRMASINI BEKLETİP MUTLAKA ÜRÜNÜ KONTROL ETMELİSİNİZ. ÜRÜNDE YUKARIDA BELİRTİLEN KUSURLARDAN BİRİ MEVCUT İSE MUTLAKA KARGO FİRMASINA TUTANAK TUTTURMALISINIZ. AKSİ TAKDİRDE İADE TALEBİNİZ KABUL EDİLMEZ.

Aynı gün bizimle iletişime geçmeniz, tutanak ile birlikte ürünün fotoğraflarını bize aynı gün iletmeniz gerekmektedir ki, biz de üretici firma ile irtibata geçelim. Ürün sigortalı olarak geldiği için, kargo firması kaynaklı bir sorun ise, zarar karşılanabilecektir. Tabii ki her durumda tutanak tutturmanız halinde bu durum geçerli olacaktır.

Mutlaka bizlerden kaynaklı bir sorun ise düzeltilecektir. Fakat daha önce de dediğimiz gibi sadece cayma hakkınız bu üründe geçerli olmayacaktır.


Realdoll Türkiye