Yetkili Türkiye Distribütörü

Web sitemiz üzerinden satış yapılmamaktadır. Satışlar yüzyüze, telefon görüşmesi ya da e-posta aracılığı ile yapılmaktadır. İstediğiniz ürünü "Bilgi Al" butonuna tıklayarak bize iletebilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Seçenekler ve Konfigürasyonlar

RealDoll Genel Özellikler

Birinci sınıf medikal silikon ile tasarlanan RealDoll'lar gerçekçilik ve alınan keyif ölçü alındığında yeryüzünde bulabileceğiniz ve satın alabileceğiniz en iyi realistik mankenlerdir. Bizler özellikle bu tasarımlara Aşk Bebekleri diyoruz çünkü bu tasarımlar seks oyuncağının çok ötesinde. RealDoll'ların iskelet bileşenlerinde, vücut ve yüzleri oluşturmak için seçkin silikon malzemeler en gelişmiş teknolojiler kullanılarak oluşturulmuştur. Hepsi de 20 yılı aşkın deneyimimizin bir sonucudur.

Tasarımlar ve kullanılan teknikler, RealDoll'lar üzerinde kolayca yüz değiştirilmesini sağlayan Face X sistemi de dahil olmak üzere birçok özellik patentlidir. Bir RealDoll sahibi olduğunuzda dilediğiniz zaman dilediğiniz şekilde onun yüzünü değiştirebilirsiniz. RealDoll'unuzun saç stilini ve/veya gözlerini değiştirirken olasılıklar sınırsızdır!

RealDoll Yüzleri - Face X Yüzleri ve Tam Dizayn Yüz Sistemleri

RealDoll'ların tamamı Face X özelliğine sahiptir. Gerekli kafatası olması koşuluyla herhangi bir RealDoll vücudu herhangi bir yüz ile kombine edilebilir. RealDoll Classic (Artık Üretilmiyor) yüzleri cırtlı klasik Face X kafatasına uyarlar. RealDoll2 Yüzleri, mıknatıslı Face X 2 serisinin kafatasına takılır. Üçüncü kafatası versiyonu, Wicked RealDoll yüzlerinin yanı sıra RealDoll2 J, L, M ve N yüzlerini içeren tam kafa tasarım yüzleri içindir.

RealDoll2 manyetik ve tam başlı stil yüzleri arasındaki farklar aşağıdaki gibidir;

Mıknatıs tipi RD2 yüzleri, patentli Face X sistemimizi kullanarak RealDoll'unuzun yüzünü başka bir mıknatıs sistemli yüzle çok çabuk bir şekilde değiştirmek için tasarlanmıştır. Bu tasarımda, başın yüzü ve arka kısmı arasında bebeğin peruğunu kaldırmadığınız sürece görülemeyen bir dikiş vardır. RealDoll başındaki kapak, ağırlığı azaltmak için hafif köpük ile üretilmiştir. Bu stilden seçim yapabileceğiniz birçok farklı yüz vardır ve hepsi birbirinin yerine kullanılabilir. Yüzleri değiştirmek çok kolaydır, hızlıdır, ve herhangi bir ekipman gerektirmez.

Tam baş stil yüzleri kalıcı olarak kendi kafataslarına tutturulmuştur ve bu nedenle biraz daha pahalıdır. Bu tasarımın en önemli avantajı, sanatçılarımıza, mevcut Face X sistemine göre daha büyük veya daha küçük boyutlu kafa veya farklı kemik yapısı yaratmak için daha az kısıtlamalara izin vermesidir. Yüzü ve başının geri kalanı arasında hiçbir dikiş veya ayırım yoktur, çünkü hepsi silikondur. Bu nedenle, manyetik yüzlere göre biraz daha ağırdırlar. Tam başlıklar, alyan tipi altı köşeli anahtar ile çıkarılabilir (veya takılabilir).

RealDoll'unuz için her iki tip kafa yapısına sahip olabilirsiniz. Bu tip yüz koleksiyonunuz için ayarlanmış mıknatıslı tip kafatası ve başlık kullanın ve tam kafa tiplerini istediğiniz zaman takın. Bağlantı noktaları ve donanım gövde üzerinde aynıdır.

Face X sistemi hakkında daha fazla bilgi - Gerçekler ve Özellikler

Tüm yüzler tüm vücut tipleri ile uyumludur. Bununla birlikte, bazı yüzler ve vücutlar boyut farklılıklarından dolayı diğerlerine göre daha iyi görünecektir. Bu konuyla ilgili bir kaç öneride bulunabiliriz. Yine de kafanız karıştıysa çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

RealDoll yüzleri birden fazla kombinasyon için ayrı ayrı satın alınabilirler. Tek bir vücuda ve birden fazla yüze sahip olmak yüzünü değiştirdiğiniz anda birden çok RealDoll'a sahipmişsiniz hissi ve görünümü verir.

Çene montajı ve boynu vücuda bağlaması, kullanıcının zevkine uygun olarak gevşetilebilir veya sıkılabilir. Gözler farklı bir görünüm ya da ifade yaratmak için kolaylıkla değiştirilebilir.

Yüzün silikonu ile vücut arasındaki ayrım ancak RealDoll'un yüzünün altından bakıldığında, başı aşırı geriye eğildiğinde belirgindir; Bunun dışındaki durumlarda bu ayrımı fark etmeyeceksiniz.

RealDoll Peruk Renkleri ve Saç Örtüsü

Açık Sarı Orta Sarı Çilek Kızıl Tarçın Kumral Açık Kahve Esmer Siyah

Özel Peruklar

Abyss şimdi RealDoll için özel peruklar sunuyor. Bu peruk, Erkek Realdoll'un saçı üzerinde kullanılan aynı elle bağlama tekniği kullanılarak hazırlanır. Bu perukların avantajı, tipik ticari peruklarda bulunmayan ultra gerçekçi saç çizgisidir. Seçilen stile bağlı olarak fiyatlandırma aralıkları 500 dolar ile 1.000,00 dolar arasındadır. Ayrıca Anna Mae'de görülen Hot Pink Updo saçları da özel. Bu peruk için ek masraf 200,- dolardır. Eşleşen mücevherli kaşlar ise ek bir 35,- dolar ile eşleştirilebilir.

Kişiselleştirilmiş Göğüs Ucu Renkleri:

Standart Siyah Pembe Kestane Kahverengi
Bronz Kahve Kızarık Açık Kahverengi Açık Kırmızı


Kişiselleştirilmiş Göğüs Ucu Tipi:


Özel Bölge

Tüm RealDoll 2, Erkek RealDoll 2 ve Wicked RealDoll'lar tamamen tıraşlı/temiz olarak hazırlanır. Kırpılmış (Trimmed), doğal (Natural) ya da tam(Full) gibi özel bölgede istediğiniz tercihlerinizi seçeneklerde belirtebilirsiniz. Sipariş verirken seçeneklerde kolaylıkla isteğinizi belirleyebilirsiniz. Hiçbir seçenek seçilmezse RealDoll tamamen temiz olarak teslim edilir. Fotoğraflar için lütfen iletişime geçiniz.