Yetkili Türkiye Distribütörü

Web sitemiz üzerinden satış yapılmamaktadır. Satışlar yüzyüze, telefon görüşmesi ya da e-posta aracılığı ile yapılmaktadır. İstediğiniz ürünü "Bilgi Al" butonuna tıklayarak bize iletebilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Sık Sorulan Sorular

Bir ünlüye ya da partnerime benzeyen RealDoll yaptırabilir miyim?

Yasal olarak, ilgili kişilerin açık izni olmaksızın herhangi bir kişinin, ünlü kişinin veya vefat etmiş bir kişiliğin bir benzerini yapamayız. Vefat eden bir kişinin ya da hayal ürünü kahramanın bir benzeri yapılacaksa, kesinlikle izin belgeleri ve lisansların alınması gerekmektedir. Bununla birlikte, seçtiğiniz kişinin fotoğraflarını, 16 standart RealDoll yüzlerinden mümkün olduğunca benzer bir yüz yapısını seçmek için kullanabiliriz. Benzer bir yapıya sahip bir yüz varsa, makyaj tarzı, saç stili ve renklendirmeyi istediğiniz görünümle eşleştirebilir ve benzer bir RealDoll yapabiliriz. Bunu geçmişte iyi ve başarı ile yaptık. Standart yüz ve beden kombinasyonlarından birine benzeyen bir RealDoll yaratacak olursak, fiyat diğer standart RealDoll ile aynı olur. Bir kişinin bir RealDoll haline getirilmesini istiyorsanız ve açık iznini almışsanız, 3D tarama için tesislerimize gelmesi gerekmektedir. Ya da sadece yüz yapabilir standart vücutlardan birini yüzle eşleştirmek için kullanabiliriz. Tamamen özel projeler için maliyet ve zaman yatırımı çok yüksektir ve gereksinimlerinize bağlıdır. Bu ve benzer talepleriniz için detaylı ve açıklayıcı olursanız maliyet hesaplaması bizim için daha kolay olacaktır.

Tekrar belirtmek isteriz ki yasal bütün prosedürler yerine getirilmeden istenilen kişinin benzerini yapmamız mümkün değildir.

RealDoll'um oturur pozisyonda durabilir mi?

Evet, RealDoll'unuza çoğu yerde, ortalama bir insanın acı çekmeden başarabileceği pozisyonu verebilirsiniz. Ancak RealDoll kendi ağırlığını destekleyemez ve bazen belirli pozisyonlarda durabilmek için bir stand ya da destek gerekebilir. RealDoll'un getirildiği pozisyonda bacaklara kuvvet uygulanmadığı sürece, sabit olarak o pozisyonda durabilir.

RealDoll'lar desteksiz dik durabilir mi?

RealDoll'lar desteksiz ayakta duramaz. İskelet sistemi, bebeğin dik durmasına izin vermek için çok esnek ve katlanabilir yapıda olduğundan dik/ayakta durması mümkün değildir. RealDoll görüntü olarak bir kadının uykulu halini andırmaktadır. İskelet, yer çekimi gibi güçlü bir kuvvet olmadığı sürece getirdiğiniz pozisyondaki konumda kalacaktır. RealDoll fotoğraflarının birçoğu destek kullanılmadan çekilmeye çalışılmaktadır. Ancak bazı görüntülerde sanatsal kalite için bilgisayar programları yardımı ile destekler kaldırılmıştır (tripod vb.).RealDoll'lar tezgah ya da kiriş yardımı ile desteklenerek bazı pozisyonlara sokulabilir. RealDoll'lar maalesef bazı pozisyonları desteklemiyor (Tek başına ayakta durmak gibi).

​Bir RealDoll "doggy" şekline girebilecek kadar kendini destekleyebilir mi?

Hayır, "doggy" adı verilen köpek stili için ağırlık dağılımına yardımcı olması için bir destek kullanmanız gerekecek. RealDoll'un dirsek ve diz eklemleri kilitlenmez ve RealDoll kendi ağırlığını destekleyemez. Bu konumun kullanım sırasında korunacağından emin olmak için RealDoll'un üst gövdesini yastıklarla desteklemenizi öneririz. Bebeği bir masa veya kanepenin üzerine koymak köpek tarzı pozisyona girmesini kolaylaştırır.


Bir RealDoll'un parmakları kapanabilir ve bir şeyi tutabilir mi?

RealDoll ellerinin içinde parmaklara pozisyon vermenizi sağlayacak teller bulunmaktadır. Bu teller elleri/parmakları kapatmanıza ve çok hafif nesneler tutmasına olanak tanır. Tutuş güçlü değildir ve parmaklar hareket ettirilirken ya da şekil verilirken özen gösterilmelidir. Bir bardağı ya da küçük bir nesneyi kolaylıkla tutabilir.

RealDoll'umun ellerine nasıl şekil vererek o şekilde kalmasını sağlayabilirim?

RealDoll'unuzu hareket ettirirken daima ellerinin sıkışmamasına ya da araya girmemesine dikkat edin. ReallDoll'unuzun elinin üstüne düşmesine asla izin vermeyin, zira bu durum parmak içindeki çelik tellerin silikonu delmesine neden olabilir. RealDoll'unuzu taşırken ellerini omzunuzun üzerine koymak ya da göğsünün üstünden tutarak hareket ettirmek en iyisidir. Her zaman elleri hafifçe hareket ettirin ve parmaklara baskı uygulamayın. Tellerden biri içeri girerse, kolayca tekrar silikonun içine itebilirsiniz. Parmakları düzeltmek veya olduğu gibi bırakmak için bir silikon tamir seti kullanabilirsiniz.

RealDoll'ların eklem yerleri ne kadar dayanaklıdır/güçlüdür?

RealDoll'ların eklem yerleri paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Çok güçlü ve çok insancıl bir biçimde bükülecek şekilde tasarlanmıştır. Eklemler güçlü olsa da, eklemi doğal olmayan bir şekilde bükmek ya da RealDoll'u çoğu insan için bile zor olabilecek bir konuma getirmeye çalışmak, kırılmasına neden olabilir ve bu durum kullanıcı hatası olarak kabul edilir. Böyle bir durumda garanti kapsamında değildir. RealDoll ilk alındığında eklem yerleri sert olabilir ve eklemlerin her iki tarafından iki elle sıkı bir şekilde kavrayarak, son derece dikkatli bir şekilde istenilen pozisyona getirilmelidir. Eklem yerlerini doğal olmayan bir şekilde bükmemeye dikkat ederek istediğiniz pozisyona getirmeniz gerekmektedir. Eklemler, ilk başlarda son derece normal olan ve zamanla daha az fark edilecek hafif bir çıtırtı sesi çıkarabilir. Eklemlerin kullanıldıkça gevşemesi beklenen bir sonuçtur.

RealDoll'lar ne kadar esnektir?

RealDoll'ların silikon cildi son derece esnektir ve neredeyse her türlü makul pozisyonu alabilecek yapıdadır. Silikon yüzey ve iç eklemler üzerinde stres ve gerginlik yaratacak bazı pozisyonlar var. RealDoll'lar hiç bir zaman sıkıştırılarak/aşırı bastırılarak çok küçük olabilecek bir pozisyona sokulmaya çalışılmamalıdır. Bu zorlayıcı pozisyonlara sokarak kırılmaması ya da yırtılmaması beklenemez. RealDoll'lar normal yetişkin bir insanın acı çekmeden doğal yollarla aldığı pozisyonu almak için tasarlanmıştır. Başka bir deyişle normal bir insan hangi hareketi yapabiliyor ya da hangi pozisyona ağrısız ve zorlanmadan girebiliyorsa RealDoll'lar da aynı şekilde o pozisyona girebilirler. Bir eklem bölgesinin aşırı gerilmesi kırılmasına neden olabilir.

RealDoll'ların hareket aralığı ve kabiliyeti nedir?

Çoğu durumda, RealDoll eklemleri yaklaşık 180 derece veya daha fazla hareket mesafesine sahiptir. RealDoll'larda kullanılan iskelet yapısı, gerçek insanın girdiği tüm pozisyonlara girebilir ve normal bir insanın alabildiği şekli alabilir.

Bir RealDoll ile nasıl seks yapılır?

Dişi RealDoll'ların penetrasyon için 3 girişi vardır; oral, anal ve vajinal. Erkek RealDollar'ın ise penetrasyon için 2 girişi vardır; oral ve anal. Bu girişler en üst seviyede zevk vermek üzere tasarlanmıştır ve dayanıklı silikondan yapılmıştır. Oral, vajinal ve anal girişler hemen hemen her boyutta giriş için uygundur. Ancak daha küçük ya da daha büyük ebatlar için özel girişler üretebiliriz. Çok nadiren bu tür taleplerle karşılaşıyoruz. Ancak yine de ebatlara göre üretim yapmamız mümkündür. Girişler için mutlaka su bazlı kayganlaştırıcı kullanın.

RealDoll'umu ya da seks oyuncaklarını kayganlaştırıcı olmadan kullanabilir miyim?

Hem güzel vakit geçirmek hem de özelliğini uzun süre korumak için her zaman ve mutlaka bol miktarda kayganlaştırıcı kullanın.

Ne tür kayganlaştırıcılar kullanmalıyım?

Her zaman su bazlı kayganlaştırıcılar kullanmanızda fayda vardır. Su bazlı kayganlaştırıcıların temizlenmesi kolaydır ve silikona zarar vermez. Yağ bazlı, petrol esaslı veya silikon kaykanlaştırıcılar kullanmamalısınız.

RealDoll girişleri ile ilgili daha fazla ne söyleyebilirsiniz?

Vajinal ve anal girişlerin iç kısmı RealDoll'un bir parçası olarak kalıplanır ve gerçek bir insan gibi hissedilmesini sağlayan doku ve şekle sahiptir. RealDoll'un vajinal girişi ve labiası son derece gerçekçi şekilde esneme yapar. Özellikle 2008 yılından itibaren geliştirilen yeni labialar, ultra gerçekçidir. Oral girişin yumuşak, esnek dudakları, ultra yumuşak dili, yumuşak silikon dişleri ve çok gerçekçi açılıp kapanan menteşeli bir çene yapısı vardır. RealDoll'ların dilleri çıkarılabilir özelliktedir. Bu sayede hem daha geniş bir alana sahip olma ve kolay temizlenebilme rahatlığını da beraberinde getirir. Ağzın iç bölgesi çok zevkli bir etki için çıkıntılıdır.

RealDoll ile seks nasıl bir şeydir?

RealDoll girişleri (anal, vajinal ya da oral) içinde güçlü bir emme etkisi sağlayan bir vakum oluşur. Bu vakum etkisinin en güçlü olduğu giriş oral giriştir. RealDoll kullanıcılarının bazıları, bu vakum özelliği sayesinde oral giriş yaparken orgazmı çok yoğun yaşadıklarını belirtmişlerdir. Özellikle oral seks konusunda hassassanız daha büyük ağızlı yüz tiplerini seçmenizi öneririz. Örn: Britney

RealDoll ne kadarlık bir ağırlığa dayanıklıdır?

RealDoll 181 Kg. 'a kadar ağırlığa dayanıklıdır.

RealDoll'umu en iyi şekilde nasıl saklayabilirim/muhafaza edebilirim?

RealDoll'unuzu en iyi şekilde muhafaza etmek için, tercihen boyun kısmından asmaya yarayan ve RealDoll ile birlikte gönderilen cıvata ile bacaklar hafifçe yayılarak nötr bir konumda asmaktır. Boyun cıvatası, bebeği kullanırken veya yere yatarken çıkarabilirsiniz. RealDoll'unuzu muhafaza ederken, silikonun üzerinde kırışıklar oluşmasını engelleyin; bu kırışıklıklar zamanla kalıcı olabilir. RealDoll'unuzu yatar pozisyonda ya da oturtmayı tercih ederseniz, kalçalar, bacaklar ya da göğüslerde düzleşmiş noktalar/alanlar oluşmasını önlemek için düzenli olarak hareket ettirdiğinizden (pozisyonunu değiştirin) emin olun. Eğer belli bölgelerde zamanla düzleşme oluşursa bu düzleşmeler kalıcıdır ve tekrar eski haline gelmez. RealDoll'unuzun gönderildiği sandık/tabut onu muhafaza edebilmeniz için çok uygundur. Büyük göğüslü RealDoll muhafaza edilecekse yumuşak sutyen giydirilmesinde fayda vardır. 10 günden daha uzun süre muhafaza edecekseniz sıkı kıyafetler, sutyenler ya da benzeri sıkı aksesuarları mutlaka çıkarın.

RealDoll'umu nasıl taşırım/hareket ettirebilirim?

RealDoll'unuzu taşımanın/hareket ettirmenin en iyi yolu onu tekerlekli sandalye ya da ofis koltuğuna oturtmaktır. Bu sayede, düşmesini ve muhtemel yaralanmayı önleyebilirsiniz. Eğer tekerlekli sandalye ye da ofis sandalyesi yoksa o zaman RealDoll'unuzu tabiri caizse bir gelin gibi taşımanız en kolay ve güvenli olanıdır. Bir kolu boşta yere doğru diğer kolu da omuzlarınıza alarak taşıyabilirsiniz. Kaldırırken gücü ayaklarınızdan/dizlerinizden almaya gayret edin. RealDoll'unuzu yatağa ya da koltuğa yerleştirirken kollarının göğüs bölümünde bağlı bir şekilde ya da omuzlarınızı sarmış şekilde olmasına özen gösterin. Böylelikle yanlışlıkla ağırlığının altında kalıp zarar görmez.

RealDoll'unuzla seks yapacağınız zaman, onu pozisyona sokmak için, yastıklar, hafif bağlama malzemeleri ya da salıncaklar kullanabilirsiniz. RealDoll'unuzun eklem yerlerinden iki elinizle dikkatlice tutarak çevirip istediğiniz pozisyona sokabilirsiniz. El, kol ya da bacakları doğal olmayacak şekilde bükmeye çalışmayın. RealDoll'unzu asla ellerinden tutularak kendinize doğru çekmeyin. Ağırlığı nedeniyle bileklerine zarar verebilirsiniz.

RealDoll'umu nasıl temizleyebilirim?

Sahibine ulaştırılan her RealDoll, duş bezi ve anti-bakteriyel sabun içeren temizleme kiti ile gönderilir. RealDoll'unuzu kullandıktan sonra mümkün olan en kısa sürede boşlukları sıcak su ve anti-bakteriyel sabun ile yıkayıp temizleyin. ReallDoll'un başı kolayca çıkarılabilmektedir. Bu sayede çıkardığınız yüzü sıcak suyun altında yıkayabilirsiniz. Kirpiklerin ıslanmamasına özen gösteriniz.

RealDoll'uma istediğim türde kıyafet giydirebilir miyim?

Evet, RealDoll'unuzu istediğiniz gibi giydirebilirsiniz, ancak giyinmiş halde uzun süre bekletecekseniz denim kot pantolon veya kalın giysilerden kaçınmanızı öneririz. Sıkı veya ağır kıyafetler, bir süre sonra (10 gün veya daha fazla süre) silikonda kalıcı hale gelen izler/lekeler bırakabilir . Eğer kot pantolon giydirmek istiyorsanız, ReallDoll'unuza öncelikle jartiyer, külotlu çorap vb. giydiriniz. Jartiyer ya da külotlu çorap, kot pantolonun kaygan yüzey sayesinde daha kolay ve rahat giyilmesini sağlayacaktır. Kazak ya da t-shirt benzeri kıyafetler yerine, çıtçıtlı, düğmeli vb. kıyafetler giydirmenizi öneririz. Bu tür kıyafetler daha kolay giydirilecektir.

RealDoll'uma zarar verebilecek giysiler/kıyafetler var mı?

Düşük kalitede kumaştan üretilmiş koyu renkli kıyafetler kullanıyorsanız ve 10 günden daha uzun süre RealDoll'unuzun üzerinde kalacaksa o zaman silikonda lekelenme meydana gelebilir. Bu nedenle bu kadar uzun süre koyu renkli kıyafetleri üzerinde tutmayın. RealDoll'unuzu giydirmeden önce giydirebileceğiniz renkli ve koyu renkli kıyafetleri yıkayın. Çık sıkı takılmış kemer ya da benzeri aksesuarlar gerçek insanda zamanla nasıl vücudunda izler bırakırsa aynı şey RealDoll'unuz için de geçerlidir. Bu nedenle çok uzun süreli sıkı kemer ya da benzeri aksesuarları kullanmayın. İnsandan farklı olarak RealDoll vücudundaki şekil bozukluğu insandaki gibi geri gelmeyebilir. Elbette RealDoll'unuza korse ya da sıkı seksi sutyenler giydirmek keyifli olacaktır. Sadece onu o sıkı kıyafetlerle uzun bir süre tutmayın.

RealDoll içine su kaçabilir mi, ya da içinde su sıkışabilir mi?

Hayır. Kullanılan yüksek kaliteli silikon katı olduğundan RealDoll içerisine su girmez, sıkışmaz ya da kaçmaz. RealDoll'ların vücutlarının içi boş değildir.

RealDoll'umla banyo yapmak ve duş almak istiyorum. Su sıcaklığı veya süresi gibi dikkat etmem gereken bir şey var mı?

Silikon kauçuk 400 derecenin üzerindeki sıcaklığa dayanabilir. RealDoll'unuza gerçek bir vücut ısısı vermek için sıcak bir küvette bekletin ya da onu bir elektrikli battaniyenin altına koyun. RealDoll'un birinci sınıf medikal silikon özelliği, ısıyı çok verimli ve uzun süre korur.

RealDoll'umda kozmetik ürünler kullanabilir miyim?

RealDoll'unuzun görünümünü değiştirmek için kozmetik ürünler kullanmayı planlıyorsanız, RealDoll sipariş ederken seçeneklerinde "doğal" renkler (dudak, göz farı vb.) belirlemenizi öneririz. Sıvı göz kalemi ve toz haline getirilmiş kozmetik (bulanıklaştırıcılar, göz farı, toz temelleri vb.) RealDoll ürünlerinde çok işe yarayacaktır. Bununla birlikte, krem/yağ bazlı makyaj (sıvı makyaj ürünleri) silikon üzerinde iyi yayılmaz/dağılmaz. Kalem ve ruj makul bir ölçüde kullanılıp uygulanabilir. Bu tarz kozmetik ürünler kolayca da yüzden silinebilir/çıkarılabilir. Aksi takdirde, RealDoll normal kozmetik temizleyiciler ve/veya hafif deterjanlar ile temizlenebilir. Silikon derisinden temizlenmesi zor olacağı için çok yağlı temizleyiciler kullanmaktan kaçının.

RealDoll'umun peruğu tam olarak sabit değil, daha iyi durmasını nasıl sağlarım?

Perukların iç kısmında, kafatası başlığındaki peruğun şeklini ayarlamanıza/sabitlemenize yarayan küçük klipsler bulunmaktadır. Peruğu olabildiğince sıkı hale getirin.Eğer daha da sıkı durmasını isterseniz peruk mağazalarından peruk iğnesi alarak peruğu kafatası kısmına peruk iğneleri ile sabitleyebilirsiniz.

Bilinen herhangi bir sağlık riski var mı? RealDoll'umu sağlıklı şartlarda tutmak kolay mı?

RealDoll ürünleri ile ilgili bilinen herhangi bir sağlık riski yoktur. Her RealDoll, üretim sonrasında kapsamlı bir aseton banyosuna sokularak temizlenir. RealDoll'u sağlıklı koşullarda tutmak kolaydır. RealDoll'unuz hafif bir sabun veya deterjanla temizlenebilir. Her RealDoll, bakım kiti ile birlikte teslim edilir. Kullanım talimatlarını izleyerek kolayca bakımını ve sağlıklı şartlarda korunmasını sağlayabilirsiniz.

RealDoll'ların saçları normal bir şekilde tasarlanabilir mi?

RealDoll mankenlerinin perukları yüksek kalitede sentetiktir. Şekil vermek, temizlemek ya da tamamen bir başka perukla yenilemek için kolaylıkla çıkartılabilir. Saçları taramak istediğinizde metal bir tarak ya da fırça kullanmanızda fayda var. Tararken saç uçlarını baz alarak küçük alanları taramanızı öneririz. Saç uçlarından başlayarak 7,5 cm mesafelerle saç diplerine doğru pürüzsüz taramak daha kolay olacaktır. Bu şekilde peruğun dolaşmasını engellemiş olursunuz. Sentetik fiber peruklar gerçek insan saçlı peruklara göre daha kolay şekil alır

RealDoll nasıl boyanıyor ve boyası çıkar mı?

RealDoll'ların silikon yüzeyi, kalıplarımıza dökülürken seçtiğiniz cilt tonu ile renklendirilir. Dudak gibi detaylar, renkli silikonlarla boyanmıştır. Renkli silikon uygulandıktan sonra RealDoll'un cildinin bir parçası olur. Normal koşullar altında asla ovulmamalıdır. Bununla birlikte, boyalı alanların uzun süre "kuru" sürtünmesi boyayı yıpratmaya başlayabilir. Göğüs ucu, dudak veya tırnak rengi aşınmaya başlayınca bizden bir tamir kiti sipariş edebilirsiniz. Bu tamir setleri "Extra's" bölümünde "aksesuarlar" sayfasında bulunmaktadır.

Kalıcı mürekkep işaretleyicileri ile RealDoll'u çizebilir/boyayabilir miyim?

Genellikle hiçbir şey silikona yapışmaz - kalıcı mürekkep bile. Bununla birlikte, bazı mürekkep lekelere neden olabilir, bu nedenle test uygulamaları önerilir.

RealDoll gelmeden önce kıyafet almak istiyorum, bunu önerir misiniz?

RealDoll gelene kadar beklemenizi ve yeni kıyafetlerini almadan önce onunla tanışmanızı ve vücuduna alışmanızı öneririz. Sonrasında kolaylıkla ve keyifle onun için kıyafet alabilirsiniz.

RealDoll'un giriş yerleri ebat olarak bana uymazsa ne olur?

RealDoll vajinal ve anal girişler, Hemen hemen her ebat için son derece uygundur. Silikon malzeme yumuşak, kaygan (uygun kayganlaştırıcı kullandığınızda) ve çok esnektir. Girişe kolay yapabilmek için su bazlı kayganlaştırıcılar kullanılmalıdır. RealDoll'un ağız boşlukları, yumuşak silikon dil ve dişlerden oluşur. Ağız boşluğu, RealDoll'ların diğer girişleri gibi rahattır. Oral giriş, seçtiğiniz yüz türüne göre değişmesine rağmen, her üç giriş de son derece rahat ve kolaydır.

Siparişimizi iptal ettirmem gerekirse ne yapmalıyım?

RealDoll'unuzun tasarımı başladıktan sonra siparişinizi iptal edemezsiniz. Üretimden önce iptal ederseniz,% 10 iptal ücreti alınır, ancak geri ödemeniz 30 gün içinde gerçekleşir. (bazen kredi kartı iadeleri, bankalar tarafından geciktirilebilir). Siparişinizi iptal etmeye karar verdiyseniz hemen gerekli yazışmalar yapılarak üretimin başlayıp başlamadığı öğrenilir. Eğer başlamadıysa %10'luk bir kesinti ile ödemeniz iade edilir.

RealDoll'un garantisi var mı?

Abyss Creation, RealDoll'ların iskelet kısımları için 30 günlük sınırlı garanti sunmaktadır. Eğer bir eklem yeri üretim hatasından ötürü bozuk/kırık ise yerine ücretsiz olarak bir yedek eklem gönderiyoruz. Ürünün niteliğinden dolayı(kişiye özel tasarım, iade kabul edemiyoruz. Bununla birlikte, ürünümüzün arkasında duruyor ve kullanıcılarımızı memnun etmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

"Balayı bittiğinde" ne olur, diyelim ki artık onu istemiyorum ya da bana göre bir şey değil?

Tüm kullanıcılarımızın tamamını mutlu etmek isteriz, ancak maalesef bütün alımlar nihaidir. Kişiye özel olduklarından iade edilemezler.

Siparişimi hızlandırabilir miyim?

Evet, daha hızlı bir şekilde RealDoll sahibi olmak isterseniz, 1500,- USD ek ödeme karşılığında seçeneklerde bulunan "hızlı tasarım"ı seçebilirsiniz. Hızlandırılmış tasarım olduğunda belirttiğiniz konfigürasyon 4 hafta daha erken tasarlanıp gönderilir.

RealDoll'umun parmağındaki tel(ler) dışarı çıkarsa ne olacak?

Tel, parmak ucundan, silikonu delip çıkarsa , teli silikonun içine geri itin. İsterseniz, deliği silikon tamir kitiyle düzeltebilir veya olduğu gibi bırakabilirsiniz. Bu ciddi bir sorun değildir ve ellerin dikkatle hareket ettirilmesiyle engellenebilir.

RealDol'umun bir eklem yeri kırılırsa/koparsa ne olacak?

Bir eklemin kırıldığına/koptuğuna inanıyorsanız, lütfen hemen teknik departmanımıza başvurun. Yetenekli temsilciler, eklemin gerçekten kırılmış olup olmadığını anlamanıza yardımcı olabilirler. Bir kırılma var ise, yedek bir eklem satın alabilirsiniz ve ekibimiz size onarımın başarıyla gerçekleştirilmesi için ayrıntılı bilgi verecektir.

Özelleştirilmiş/Kişiselleştirilmiş labia ve göğüs ucu seçeneklerim var mıdır?

Evet, ReallDoll için isteğinize özel labia ve/veya göğüs ucu yapabiliriz. Özel projelerin maliyeti ihtiyaçlarınıza göre değişir. Özel renkli göğüs ucu veya labia için herhangi bir ek ücret talep edilmez. Özel isteklerinizi göndermiş olduğunuz fotoğrafa çok yakın bir şekilde tasarlayabiliriz. Ancak çok özel ve farklı renkler içeriyorsa standart tedilat kitlerimizde bulunan renklerle eşleşmeme riski vardır ve bu konuda herhangi bir sorumluluğu maalesef alamayız. Başka bir deyişle, eğer istediğiniz labia ya da göğüs ucu rengi elimizde olan renklerin dışındaysa o zaman herhangi bir tadilat söz konusu olduğunda tadilar ya da bakım kitlerimizdeki renklerle eşleşmeyebilir.

RealDoll'um için özel kişiselleştirilmiş bir cilt tonu belirleyebilir miyim?

Evet, 6 standart doğal tonumuz dışında isteğe dayalı özel cilt tonları yapılabilir. Özel ten tonlarında fiyatlandırma ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik gösterebilir. Bununla birlikte, özel bir renkli RealDoll sipariş ederseniz, gelecekte size o renk tonuyla eşleşen onarım setleri gönderemeyebileceğimizi lütfen gözardı etmeyin.

Renk seçiminde ne istediğimi tam olarak göremiyorum. Seçenekleri detaylandırmak yerine bir fotoğraf gönderebilir miyim?

Evet, gönderdiğiniz fotoğraflarla makyaj stillerini eşleştirmekten mutluluk duyarız. Uygun peruk stilleri ve renkleri, göz rengi ve cilt tonlarını seçmede size yardımcı olmak için elimizden geleni yaparız.

RealDoll görünümünü özelleştirebilir miyim?

RealDoll'ların tamamı kişiye özel tasarlanmış ürünlerdir. Kadın RealDoll2 Sipariş Sayfası'na giderek bir kadın realdoll satın alabilir veya Erkek Sipariş Sayfasını ziyaret ederek ve bebeğinizin özelliklerini seçerek bir erkek bebek satın alabilirsiniz. Bazen (olanaklar dahilinde) çok farklı renk taleplerini karşılayabiliriz. Özel istekler, vaka bazında ele alınmaktadır. Genellikle bu istekler, bizimle iletişime geçip net olarak ne istediğinizi belirttiğinizde üretilir. Web sitemizde veya başka bir yerde eşleştirmemizi istediğiniz bir bebek görmüşseniz, siparişinizde fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bizler de o fotoğrafı baz alarak istediğiniz RealDoll tasarımını yapabiliriz.

Gümrük vergileri, nakliye ve diğer masrafları ödemem gerekiyor mu?

RealDoll ithalat süreci ve öncesinde, teslimat adresine ulaşması sürecinde ek hiç bir ücret ödemezsiniz. Sitemiz üzerinde seçenekleri tamamlayarak sipariş verdiğiniz anda ortaya çıkan rakam adrese teslim fiyattır. Dolayısı ile, ne uluslararası nakliye, ne gümrük vergisi, ne gümrük komisyoncusu masrafları ya da beyanname, konşimento, antrepo gibi masrafları, ne ek KDV ya da yurt içi nakliyesi için ek hiç bir ücret ödemezsiniz.

RealDoll siparişleri için uluslararası nakliye politikalarınız nelerdir?

RealDoll'lar, standart bir hava taşımacılığı ile isimlendirilmemiş ve güvenli bir tabut/Sandık ile ithal edilir. Sandık/Tabut ölçüleri yaklaşık olarak 1,82 x 60 x60 cm'dir. Ağırlığı ise yaklaşık olarak 90 Kg. dır. Sandık/Tabut kapağı vidalarla sabitlenir. Yastıklı kasnağın içinde RealDoll, ve RealDoll'u güvenli bir şekilde saklanması için evinize takılabilen çıkarılabilir bir montaj braketinin üzerine boyun cıvatasıyla asılır.Real Doll gümrük aşamasında gümrük memuru görmek isterse orada açılır ve daha sonra tekrar güvenle kapatılarak teslimat gerçekleşir. Bu aşamada siparişinizle ya da sizinle ilgili hiç bir bilgi verilmez. Doğrudan yüklenici firma olarak bizler orada ürünü ithal eden taraf olarak görünürüz. Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir.

ReadlDoll dışında sipariş ettiğiniz, torso ya da seks oyuncakları da aynı şekilde ithalatları gerçekleştirilerek teslimatı size gizli olarak yapılır. Siparişiniz Amrika'dan yola çıktığında doğrudan adresinize değil önce gümrüğe gelir. Gümrük işlemlerinden sonra adresinize yurt içi anlaşmalı bir nakliye firması ile teslim edilir. Bu aşamada dilerseniz gümrük işlemleri bittikten sonra siparişinizi gümrükte de teslim alabilirsiniz.


Hangi ödeme şekillerini kabul ediyorsunuz?

Şu aşamada siparişiniz ile birlikte yapabileceğiniz ödeme şekilleri aşağıdaki gibidir.

Havale/EFT ya da kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerde 9 aya kadar taksit yapılabilmektedir ancak %10'luk bir vade farkı söz konusudur.

Onarım için RealDoll'u size geri gönderebilir miyim?

Şu an çalışanlarımızın sağlık kaygıları nedeniyle RealDoll'ları tesisimize onarım için almıyoruz. Bununla birlikte, e-posta yoluyla ve gerektiğinde telefonla her zaman yardımda bulunabiliriz.

RealDoll siparişinde öngörülen teslim süresi nedir?

Teslim süremiz mevsime ve sipariş edilen konfigürasyona göre değişmektedir. Teslimat süresi 8-16 hafta arasında değişebilir, siparişinizi verdikten sonra yaklaşık olarak teslim sürenizi size ayrıca bildireceğiz. Bu süre bazen 8 hafta olabilmekle birlikte bazen 16 haftayı bulabilmektedir. Ayrıca, sipariş vermeden önce de istediğiniz konfigürasyonu bize bildirmeniz durumunda tahmini eslim süresini size bildirebiliriz. Bir RealDoll tasarımı yaklaşık olarak 80 saat sürmektedir. Her bir detayın el ile yapıldığını, RealDoll markasının dünyadaki en gerçekçi ve en kaliteli realistik manken olduğunu unutmayın. Hiç bir parçası fabrikasyon değildir. Sipariş verdiğiniz anda teslimat süresi aşağıdaki durumlara göre değişebilmektedir;

Verdiğiniz siparişin ne kadar popüler olduğu, sizden önceki sipariş adetlerine ve elbette nakliye ve ithalat süreçleri ile ilgilidir.