Yetkili Türkiye Distribütörü

Web sitemiz üzerinden satış yapılmamaktadır. Satışlar yüzyüze, telefon görüşmesi ya da e-posta aracılığı ile yapılmaktadır. İstediğiniz ürünü "Bilgi Al" butonuna tıklayarak bize iletebilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Nasıl Sipariş Veririm

Ürün Satışı web sitemiz üzerinden yapılmamaktadır. Satışlar yüzyüze, telefon görüşmesi ya da e-posta aracılığı ile yapılmaktadır. İstediğiniz ürünü "Bilgi Al" butonuna tıklayarak bize iletebilirsiniz.

Bilgi talebiniz alındıktan sonra tarafınıza bilgi talebinizle ilgili detayların olduğu bir e-posta gelecektir. Bilgi talebinde bulunduğunuz ürünle ilgili ayrıca bir prensip anlaşması imzalanacaktır. Bu süreçte Prensip Anlaşması karşılıklı, ya da e-posta üzerinden imzalanarak orijinali kargo ile size teslim edilecektir. Aynı şekilde sizin de imzaladığınız anlaşma kargo ile bize gönderilmelidir.

Teyit edilmeyen ve imzalanmayan karşılıklı sözleşmeler olmadan siparişiniz hiç bir şekilde işleme alınmaz ve siparişinizle ilgili süreç başlamaz.

Başka bir anlatımla, size teyit ettirmediğimiz hiç bir girişimi sizin adınıza yapmıyor, güvenli, sağlıklı ve içinize sinen bir alış veriş olması için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz.

Ürün, sizin seçimlerinize istinaden, size özel hazırlanmaktadır.

KİŞİYE ÖZEL TASARLANAN VE ÜRETİLEN BİR ÜRÜN OLDUĞU İÇİN İADE KABUL EDİLMEZ.

• Doğru ürünü, doğru seçenekleri ve eklentilerini seçtiğinizden emin olun.

İletişim Formu aracılığı ile (Telefon numaranızı yazmayı lütfen unutmayın) ya da 0850 223 31 12 numaralı ücretsiz destek hattından bize ulaşarak siparişinizle ilgili yardım talep edebilirsiniz.