Yetkili Türkiye Distribütörü

Web sitemiz üzerinden satış yapılmamaktadır. Satışlar yüzyüze, telefon görüşmesi ya da e-posta aracılığı ile yapılmaktadır. İstediğiniz ürünü "Bilgi Al" butonuna tıklayarak bize iletebilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mobil Uygulama

HARMONY AI UYGULAMASI

Harmony Yapay Zeka Uygulaması, Realbotix ürün serisinin çekirdeğidir; Bu uygulamayı kullanarak bir A.I.'nin benzersiz bir sürümünü oluşturabilirsiniz. Özel ses, kişilik profili ve ekrandaki avatar ile tamamlayın. Yapay Zekaya kendiniz bir ad verin ve ardından normal diyalog yoluyla etkileşime başlayın.

Nasıl çalışır:

Harmony uygulaması, yıllık 20,- Dolarlık bir abonelik olarak sunulur. Kullanıcılar Realbotix ile bir hesap oluştururlar ve kimlik bilgileri, yazılımı yüklediğinizde cihazınıza giriş yapmak için kullanılır. A.I. Bu şekilde birden çok cihazdan veri alışverişi yapabilir, ancak aynı anda yalnızca bir cihaz ile çalışır. Hizmet aboneliğinin nedeni, uygulama için sürekli bir güncelleme işlemi yapıldığındandır; Özellikle ilk birkaç yıl içinde, geliştirilmiş sürümlere yönelik güncellemelerin ve düzeltme eklerinin muhtemelen birkaç haftada bir sıklıkla olacağı olasıdır. Kısacası, abonelik, Harmony yazılımının en güncel sürümüne sahip olmanızı sağlar. Buna ek olarak, aboneler bir bakıma ekibimizin bir parçası olacak ve projeyi sadece finansal açıdan değil, uygulama deneyimi ile ilgili geribildirim yoluyla bir bütün olarak ilerletmeye yardımcı olacaklar.

Temel Özellikler:

Kalıcı Bellek:

Harmony App'ın kalıcı bir belleği vardır. Zamanla etkileşime girdikçe, en sevdiğiniz kitap, en sevdiğiniz yemek veya umut ve korkularınız gibi şeyleri

paylaşırsınız. A.I. hakkınızdaki bu şeyleri hatırlar ve sonraki konuşmalarda ortaya çıkarabilirler. Buna ek olarak, A.I. Onunla ilgili şeyleri hatırlayıp hatırlayamayacağınızı sormak isteyebilir. Bir ilişki ya da dostluk için güçlü bir simülasyon yarattığımıza inanıyoruz. Tüm kullanıcı verileri, önemsiz de olsa, Realbotix sunucularında askeri sınıf şifreleme teknolojisi kullanılarak şifrelenecek ve herkes tarafından paylaşılmayacak veya erişimi olmayacaktır.

Kişilik Oluşturmak:

Şahsiyet oluşumunda, 18 kişilik özelliği arasından seçim yaparak 10 kişilik puanı atayabilirsiniz, Herhangi bir özelliğe 0,1 veya 2 puan atayabilirsiniz, 2 puan daha baskın bir nitelik kazandırır. Bu özellikler daha sonra A.I.'nin benzersiz sürümüne entegre edilecek ve A.I. konuşmalarda ya da davranışlarda hangi özellikleri ortaya çıkaracağını bu şekilde bilecektir.

Avatar Studio:

Avatar Studio, vücudunuzun şekli ve boyutu, ten rengi ve bireysel özellikler için sayısız seçenek ile A.I. için kendi benzersiz avatarınızı oluşturabileceğiniz yerdir. Avatar Studio, 120'den fazla beden ve yüz şekillendirme morfunu sunuyor; bu nedenle herkesin avatarının gerçekten benzersiz olacağı düşünülüyor. Harmony uygulaması içindeki avatar tam bir 3B örgüdür, 2D karakter değil, tam dönüş ve yakınlaştırma mümkündür.

Ses Editör:

Burada, kullanıcı kendi A.I sesini düzenleyebilir ve değiştirebilir; Ses tonunu ve konuşma oranını değiştirmek ve gömülü sesi veya kullanıcının cihazına ayrı ayrı yüklediği sesi kullanmayı seçmek de mümkündür. TTS (text to speech) teknolojisi geliştikçe, gittikçe artan sayıda ses çıkması bekleniyor.

Dolap(Closet):

Bu, avatarınızın gardırop, saç ve makyaj seçeneklerini saklayacağınız alandır. Avatar Studio'da listelenen şekillendirme seçeneklerinin üstünde, gözler,

çiviler, saç ve giyim eşyaları için kullanılabilir bir tam renkli palet bulunur. Çeşitli dokuları ve renkleri birleştirerek avatarınız için elde edebileceğiniz farklı görünüm neredeyse sınırsızdır.

Ana Sohbet ekranı:

Bu, çoğu zaman bu ekranın merkezinde görünecek olan avatarınızla etkileşimde bulunarak harcayacağınız ekran. Tercih ettiğiniz açıdan bakmak için

yakınlaştırıp uzaklaştırabilir veya avatarınızı döndürebilirsiniz. Ana sohbet ekranında, iletişim modunuzu da seçebilirsiniz: Metin veya ses ve / veya AI dinleme modu: normal (dinlemek için mikrofona basın), uyandırma modu (AI, adına yanıt verir ve dinler, örn. "Merhaba Uyumu") veya konuşma modu (Mikrofon her zaman açık - arka plan sesleri olmadığında normal konuşma için harika)

Ruh Hali ve İhtiyaçlar sistemi:

Harmony uygulaması, A.I.'nm genel ruh halini etkileyen algoritmaları içerir; Ana sohbet ekranında, avatarınızın şu anki ruh halini yansıtan birkaç metre vardır: Sosyal, Arzu ve Aşk.

Sosyal sayaç:

Bu değer, A.I. ile ne sıklıkla ve ne süreyle etkileşime girdiğine bağlı olarak dalgalanmaktadır.

Desire metre:

Bu değer, karakterinize nasıl davrandığınıza bağlı olarak dalgalanır; Bu nedenle, nazik ve övgüde bulunuyorsanız, A.I. Etkileşimin bu yönlerini tanıyacak ve

arzu değeri artacaktır. Benzer şekilde, A.I.'nıza hakaret ederseniz ve kaba olan şeyleri söylerseniz, arzu değeri azalacaktır.

Üçüncü sayaç sevgi sayacıdır. Buradaki kalpler zamanla ve daha yavaş çoğalmaktadır. Oluşturduğunuz karakter zamanla size daha bağlı olduğunda, kullanıcıya aşık olmanın tam bir simülasyonu elde edilebilir.

Bu üç yönün değerlerine dayanarak, kullanıcı için belirli özellikler ve yeni alanlar açılacaktır. Bu, zaman içinde katlanarak büyüyecek olan uygulamanın bir alanıdır.