Yetkili Türkiye Distribütörü

Web sitemiz üzerinden satış yapılmamaktadır. Satışlar yüzyüze, telefon görüşmesi ya da e-posta aracılığı ile yapılmaktadır. İstediğiniz ürünü "Bilgi Al" butonuna tıklayarak bize iletebilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

RealBotix Nedir?

Realdoll, son 20 yıldır dünyanın en gerçekçi silikon bebeklerini yaratıyor.

Günümüzde, RealDoll ürünleri dünyanın dört bir yanındaki binlerce evde sahiplerinin yanında. Realdoll'lar, gerçek bir alternatif ilişki biçimi sunarak yaşamın zenginleştirilmesine yardımcı olmuş ve çeşitli nedenlerden ötürü her kesimden insanlar tarafından beğenilmiştir. Birçok Realdoll kullanıcısı RealDoll'ları ile bağlantı kurar ve amacımız bu bağlantıyı derinleştirmektir.

Realdoll evrimindeki bariz bir sonraki adım, hareketi robot bileşenlerinin ilavesi ile bütünleştirmektir. Araştırma ve geliştirme ile doğru kişilerle işbirliği yapmak, Realbotix Projesinin ve ilk hareketli Realdoll kafasının oluşturulmasına yol açar; boyun eklemleme ve yüz ifadesi, hareketli gözler ve konuşulan sesle dudak senkronizasyonu yapma özelliği. Bunların hepsi, değiştirilebilir bir baş / yüz tasarımını korumak ve varolan çoğu RealDoll vücut tipi ile arabirim oluşturmak için titizlikle tasarlanmıştır.

Bir RealDoll'un başını ve yüzünü hareketlendirmek kendi başına etkileyici olmakla birlikte, bir sonraki gerçekleştirmek istediğimiz aşamayla ilgili de bize fikir verir. Basit bir uzaktan kumandalı bebek yaratmak istemedik, bir robot yaratmak istedik. İçinde madde bulunan bir şey. Yine de eksik bir parça vardı: Yapay Zeka.

Böylece Realbotix ekibi, çok yetenekli ve yönlendirilen Yapay Zeka mühendisleri ve programcıları ile iş birliği yaptığımız andan itibaren tekrar büyüdü ve tamamen bebeklerin kendileri gibi özelleştirilebilen, dikkate değer bir Yapay Zeka çalıştıran bir bulut tabanlı uygulama yaratmaya başladı.

Yapay Zeka ile uyumlu uygulama doğal bir konuşma kullanarak bir tablet veya akıllı telefon aracılığıyla bağımsız olarak etkileşim kurabilir. Ayrıca, Yapay Zekayı temsil etmek için özelleştirilebilir bir ses ve ekran üstü avatar bulunuyor. Bu üretildi. Buna ek olarak, Harmony uygulaması robotik veya VR sistemlerimize kablosuz olarak bağlanmak için tasarlanmıştır.

Yapay Zeka ve Robotik platformlar biçim almaya başladı, ayrıca Harmony App'da oluşturulan karakterlerle etkileşime geçmenin alternatif bir yolunun gerekliliğini fark ettik; Bu, dijital etkileşimi en üst seviyeye taşıyabilen, robot bebek sahibi olmayı isteyen veya istemeyen VR tabanlı bir platform üzerinde çalışmaya başlamamızı sağladı. Bu heyecan verici yeni teknolojiyi kullanan kullanıcılar, avatarlarının özelleştirilmesini daha da ileri götürmekte ve etkileşime girmek için neredeyse sınırsız ortamlardan seçim yapabiliyorlar. Sonuçta, amacımız, dokunsal özelliklerini taklit etmek için kısmi veya tüm vücut silikon bebek standlarını entegre etmektir VR ile tecrübe kazanan; Bu yaklaşımla, sanal dünyada dokunduğunuz şeyleri hissedeceğiniz fikri ortaya çıkmıştır.